Skip to content Skip to footer

Kõik on sinus endas olemas!

Mina aitan sul kõik ressursid enda seest üles leida ja sul oma tõelise potentsiaaliga ühenduse luua!

Julged muutused avavad uksed sinu rõõmsamasse ja õnnelikumasse ellu!

Olles küll sertifikaadi poolest juhtimiscoach, olen enda jaoks ära tundnud, et kõige südamelähedasem valdkond minu jaoks on suured elumuutused. 
Ja just seetõttu olengi peamiselt muutuste coach, kes teekaaslaseks ja kasvupartneriks sulle, kes sa juba läbid oma elus suuri muutusi või plaanid hakata neid tegema.

Olen ise teinud oma elus mitmeid kannapöördeid ja mõistan, kui keeruline võib olla üksinda neid samme astuda ja tean ka, kui oluline on päriselt otsustada ja tegutsema hakata selle asemel, et valida pikkadeks aastateks kannatust.

Tule nagu oled, koos kõigega mis lahendusi vajab!

Holistilise maailmavaatega coachina tunnen end koduselt kõigis elu valdkondades: ole sa siis lahenduste otsinguil mõne eraelulise teemaga või hoopis ettevõtte parema toimimise vallas- olen sulle arengupartneriks ja ruumihoidjaks, et saaksid iseenda seest kõik olulised vastused üles leida.

Miks coaching?

Sest sageli on hea põrgatada oma teemasid neutraalse partneriga, kel ei ole sinu suhtes hinnanguid ja ootusi ning kellega sind ei seo ühine ajalugu.

Muidugi võib olla tore oma muresid jagada ka sõprade ja pereliikmetega kuid sageli on sellistes emotsionaalselt seotud suhetes keeruline luua hoitud ruumi sest sisse kipuvad vupsama hinnangud ja oma kogemuste jagamised ning nõuanded, mis võivad anda küll hetkelist leevendust kuid pikas perspektiivis ei aita lahendada sinu probleeme.
Coachingus saad sa ise leida sobivad lahendused iseenda seest selle asemel, et keegi sulle väljastpoolt ette ütleks, mis võiks (aga ei pruugi) sinu jaoks töötada.

Coachina ma ei ole sulle õpetajaks, nõuandjaks ega mentoriks. Ma ei jaga sinuga oma kogemusi ja kohe kindlasti ei ütle ma sulle, mida sa tegema pead. Ma hoopis loon ja hoian sulle ruumi, milles saad turvaliselt endast kõik vastused ise üles leida. Ma päriselt kuulan sind ja küsin küsimusi mis saavad peegeldada sinu jagatut nii, et saad justkui ise oma elu ja mõtteid kõrvalt vaadata.

Coaching on Sulle, kui sul on olemas soov ise oma elu eest vastutus võtta ja tahe päriselt ka tegutsema hakata. Vaid nii saame partneritena teele asuda!

Minu teekond coachinguni algas 2022 aastal, kui läbides Holistika Instituudis enesearengukursust “ Aasta iseendale” , tekkis mul holistilise coachingu praktikaid tehes südametasandil äratundmine, et just see on see, millega ma soovin edaspidi inimesi aidata. See äratundmine viis mind 2023 aasta alguses õppima EBS juhtimiscoachingu programmi Practitioner Diploma in Executive Coaching, mille läbides võtsin rõõmuga vastu rahvusvahelise coachingu organisatsiooni ICF tunnustusega juhtimiscoachi sertifikaadi.Tänaseks olen rahvusvahelise coachingu organisatsiooni ICF (The International Coaching Federation) liige ja minu sihiks on coachina pidevalt kasvada ja ennast täiendada, et olla alati iseenda parim versioon selles.

Olen International Coach Federation (ICF) liige. ICF on juhtiv ülemaailmne organisatsioon, mis on pühendunud coachingu edendamisele, seades kõrgeid standardeid ja kasvatades professionaalsete coachide võrgustikku.

Kui valid coachingu, saame koos otsa vaadata sinu põletavatele küsimustele, nagu näiteks:

Kes sa oled?

Kellena sa näed ennast näed? Kuidas see mida näed, sulle endale meeldib? Kui saaksid olla erinev sellest mida täna näed, siis kuidas?

Mida sa päriselt tahad?

Meil on palju soove ja unistusi kuid kui sageli me neile päris ausalt otsa vaatame? Kas kõik see, mida soovid on ikka päriselt sinu enda soov?

Mis on sinu “miks”?

See miski, mis sul päriselt silma särama paneb , mis paneb sind liikuma ja hoiab kursil? Mis teeb Sind päriselt õnnelikuks?

Kelleks sa soovid kasvada?

Kuidas näed sa ennast siis, kui oled oma sihid ja eesmärgid saavutanud? Kelleks sa pead kasvama, et unistuste eluni jõuda?

Kuidas sa tegelikult soovid ennast tunda?

Usun, et kõik mida me siin maailmas inimestena teeme taandub lõpuks tundele. Kuidas sa soovid ennast tegelikult tunda? Mis aitab sul seda tunnet looma hakata? Kas sihid mille oled endale seadnud on kooskõlas sellega, mida sa päriselt tahad?

Mis tõstab Sind lendu?

Mis on need tegevused, läbi mille lood endale imelise vooseisundi ja suudad kergusega täita kõik unistused? Mis on see, mida tehes loomine lausa lendab ja naudid nii, et unustad aja ja ruumi?

Mis hoiab sind tagasi?

Millised mittetoetavad alateadvuse mustrid ja piiravad uskumused ei lase sul minna soovitud suunas liikvele? Kas tunned hirmu rohkem läbikukkumise või hoopis edu ees?

Milline on sinu suhe järjepidevuse ja struktuuridega?

Kas järjepidevus tegutsemisel on sinu jaoks väljakutseks? Mis saab sind aidata järjepideva tegutsemise osas ja millised struktuurid on sinu jaoks päriselt toetavad ja millised piiravad?

Elu elamine saab kulgeda kerguses, kui sa ise seda valid.

Meil on alati vabadus valida. Iga hetk on vabadus valida kergus ja vabadus valida kannatus. Kui see lause tekitas Sinus vastakaid mõtteid või soovi vastupidist tõestada, siis võta minuga ühendust: meil on, millest rääkida!

Broneeri esimene tasuta vestlus

Uudiskirjaga liitumine