Skip to content Skip to footer

Minu supervõime on aidata sul märgata seda mis juba on hästi ja usu mind- seda on palju!

Olen holistilise maailmavaatega kogeja ja minu uudishimu ajendab mind järjest juurde ja juurde õppima, rohkem teada saama ja samas seda õpitut ning kogetut ka maailmaga jagama.

Ma usun, et me kõik oleme oma elu ja reaalsuse loojad ja tänased kogemused on eilsete valikute tulemus.

Ja, et on kuidas on- igal on oma tee ja kõik on alati hästi sest igal hetkel saame võtta jälle rohkem vastutust ja valida uuesti, valida paremini ja liikuda päriselt elusa ja rõõmuküllase elu kursil.

Pea- aegu terve oma täiskasvanuelu olen käinud päevatööl ja vaid mõned aastad tagasi jõudsin kohta kus mõistsin, et kogu särts ja teotahe oli kuskile kadunud ning selle asemel võttis mu tööpäevades võimust rutiin. See oli märk, et on aeg muutuseks.

Lahkusin tänulikkuses töökohalt ning võtsin aasta iseendale, mille jooksul sain kogeda täielikku teadmatust, mis pani tugevalt proovile minu võime usaldada elu sest vaid mõned aastad varem olin teinud julge otsuse astuda välja paarisuhtest, mis enam osapooltele ei panustanud ja kõik, mis seni paistis kindel oli läinud korraga muutusesse.

Vaheaasta ja jooksul lubasin kõigel lihtsalt olla ja nii sai minu sisse tekkida tühjus kus oli äkki ruumi uuele. Ja nii need värsked ideed sisse voolasid: usaldasin sisetunnet ja läksin kaasa nendega, mille osas keha ja meel sajaga “jah” ütlesid.

Läbisin “Aasta iseendale” programmi Holistika Instituudis ja sealse õppe käigus sain lisaks võimsale enesearengu hüppele kaasa ka suurima kingituse- tundsin ära coachingu kui meetodi, mis sobis minu olemuse ja eluvaatega sada protsenti.

See äratundmine viis mind edasi EBS- i, kust suvel 2023 väljusin sertifitseeritud juhtimiscoachina. Tänaseks olen rahvusvahelise coachingu organisatsiooni ICF (The International Coaching Federation) liige ja minu sihiks on coachina pidevalt kasvada ja ennast täiendada, et olla alati iseenda parim versioon selles. Alates maist 2023 olen ettevõtja ning usun täielikult, et selline eneseteostuse viis on minu jaoks parim!

Samal ajal olen isiklikus elus avanud oma südame armastusele ning abiellunud maailma kõige imelisema mehega. Seega jaa- ma päriselt tean, millise kaaluga saavad olla elumuutvad otsused ja kui keeruline võib olla üksinda kõige sellega toime tulla- just see on põhjus, miks valin täna olla toetajaks sulle, vägev julge muutuja ja oma elu looja!

Minu elus on olnud veel üks suur armastus: turundus ja müük. Töötades mitmeid aastaid suurkorporatsiooni Eesti müügijuhina, osalesin igal võimalusel ka ettevõtte turundustegevustes ning koolitasin ja täiendasin end aastate jooksul pidevalt. Selliselt olen kogunud kogemusi ning teadmisi mida kasutades pakun lisaks coachingule ka turundusteenuseid, millest peamiselt olen keskendunud mentorlusele turunduse planeerimise ja restardi osas.

Sinu jõud ja vägi

Ole Sa siis parasjagu kimpus oma eraelulise teemaga või pusi turunduse vallas- mina usun, et Sinu sees on olemas kogu vägi ja jõud, et päriselt asjad ära teha ja kõigele kergusega lahendus leida!

Ja ma olen Sulle rõõmuga teekaaslaseks ja kasvupartneriks, et Sul oleks turvaline saada kontakt oma tegeliku potentsiaaliga ja hakata liikuma oma unistuste ja eesmärkide suunas.

Olen International Coach Federation (ICF) liige. ICF on juhtiv ülemaailmne organisatsioon, mis on pühendunud coachingu edendamisele, seades kõrgeid standardeid ja kasvatades professionaalsete coachide võrgustikku.

Sertifikaadid

Olen elukestva õppe usku ja, et Sind professionaalsel tasemel toetada, olen end viimastel aastate täiendanud

"AoEC" Practitioner diploma in executive coacing 2023

"Estonian Business School" 2023 - Juhtimiscoachingu diplomiprogramm (Practitioner Diploma in Executive Coaching)

"Nullist OÜ" Praktiline turunduspsühholoogia 2022

Nullist OÜ" Online müük ja turundus 2022

Nullist OÜ" Sotsiaalmeedia spetsialist - 2022

Uudiskirjaga liitumine