Skip to content Skip to footer

Pakun sulle aega ja vabadust tegeleda sellega, mida sulle päriselt meeldib teha.

Turundus on tegelikult lihtne!

Ja lisaks veel ka tehniline, strateegiline ja imeliselt võimas.

Ma usun, et me oleme kõige õnnelikumad kui saame igapäevaselt teha just seda, mis kõige rohkem meeldib.

Mina aitan Sul läbi coachiva vestluse saada selgust selles, MIKS Sa teed seda, mida Sa teed. Aitan Sul leida enda seest vastused ja sättida oma kogemusele tuginedes paika pika- ja lühemaajalised eesmärgid ning strateegiad, kuidas hakata liikuma. Aitan Sul luua just Sinu ettevõtmistele vajalikke struktuure ja plaane nii tegevustes kui meeskonna loomisel ja juhtimisel.

Olen lõpetanud EEK Mainor ettevõtluse ja turunduse eriala aastal 2013 ning alates sellest olnud kirglik kõikide turunduse teemade osas. Oma pikas karjääris suurkorporatsiooni suurklientide müügijuhina kasutasin oma turunduskirge igal võimalusel erinevaid turundusprojekte luues ja neis osaledes.

Aastast 2021 sukeldusin põhjalikumalt digiturunduse maailma, läbides erinevaid koolitusi ja õppides üha juurde ning saades korduvalt kinnitust, et kõik mida ma olen juba teadnud ja teinud on suurepäraselt kooskõlas ka koolitustel õpetatavaga.

Tänaseks olen jõudnud äratundmisele, et just turunduse baas ja strateegiate loomine on see, mis mul päriselt silma särama paneb ja teinud valiku teenuse pakkumise osas just sellele tuginedes.

Minu eripära turunduspartnerina on see, et ma ei tee Sinu eest asju ära vaid ma aitan Sinul endal neid teha. Ehk siis ma olen Sulle ideaalne partner, kui Sa soovid ise teha kuid seal juures põrgatada ideid ja kuulda kogemusi ja soovitusi minu kogemustepagasist.

Koos saame sisse vaadata ja selgust luua järgmistesse teemadesse:

  • Sinu MIKS? i uurimine
  • Turunduskanalite valik
  • Sihtide ja eesmärkide kaardistamine
  • Tegevusplaanide loomine
  • Kliendite segmenteerimine ja persoonade loomine
  • Sisuplaanide loomine
  • Turundusstrateegiate loomine
  • Jooksev analüüs
  • Eneseareng ettevõtja- ja inimesena

Turunduspartnerina aitan sul otsa vaadata sinu põletavatele küsimustele, nagu näiteks:

Kes sa oled?

Kellena sa näed ennast näed? Kuidas see mida näed, sulle endale meeldib? Kui saaksid olla erinev sellest mida täna näed, siis kuidas?

Mida sa päriselt tahad?

Meil on palju soove ja unistusi kuid kui sageli me neile päris ausalt otsa vaatame? Kas kõik see, mida soovid on ikka päriselt sinu enda soov?

Mis on sinu “miks”?

See miski, mis sul päriselt silma särama paneb , mis paneb sind liikuma ja hoiab kursil? Mis teeb Sind päriselt õnnelikuks?

Kelleks sa soovid kasvada?

Kuidas näed sa ennast siis, kui oled oma sihid ja eesmärgid saavutanud? Kelleks sa pead kasvama, et unistuste eluni jõuda?

Kuidas sa tegelikult soovid ennast tunda?

Usun, et kõik mida me siin maailmas inimestena teeme taandub lõpuks tundele. Kuidas sa soovid ennast tegelikult tunda? Mis aitab sul seda tunnet looma hakata? Kas sihid mille oled endale seadnud on kooskõlas sellega, mida sa päriselt tahad?

Mis tõstab Sind lendu?

Mis on need tegevused, läbi mille lood endale imelise vooseisundi ja suudad kergusega täita kõik unistused? Mis on see, mida tehes loomine lausa lendab ja naudid nii, et unustad aja ja ruumi?

Mis hoiab sind tagasi?

Millised mittetoetavad alateadvuse mustrid ja piiravad uskumused ei lase sul minna soovitud suunas liikvele? Kas tunned hirmu rohkem läbikukkumise või hoopis edu ees?

Milline on sinu suhe järjepidevuse ja struktuuridega?

Kas järjepidevus tegutsemisel on sinu jaoks väljakutseks? Mis saab sind aidata järjepideva tegutsemise osas ja millised struktuurid on sinu jaoks päriselt toetavad ja millised piiravad?

MIKS ma seda teen?

Ühele on see turundus, teisele ettevõtte juhtimine, kolmandale ehk hoopis vabaduse nautimine ettevõtte omanikuna. 

No, mida olen see esimene.

Ma tegelen turundusega sest see on lihtne ja meeldib mulle väga. Paneb silma särama, nagu on kombeks öelda. 

Ja ma mõistan, et see mis tundub imelihtne mulle, ei pruugi olla kerge kellegi teise jaoks ja just sellepärast saan ma olla partnerina toeks Sulle, kes Sa turundamist võib- olla nii väga ei naudi. Ikka selleks, et Sina saaksid oma potentsiaali rakendada seal, kus Sinule meeldib üle kõige olla ja luua. 

Broneeri esimene tasuta vestlus

Uudiskirjaga liitumine